Sponsorlus

SW Energia toetab

Uulu põhikooli lapsed Jõulumäe liivahallis

Ka väike heategu teeb südamed soojaks! Oleme pikaajalised Jõulumäe Tervisespordikeskuse toetajad ja hea koostöö tulemusena avanes võimalus kasutada uhiuut liivahalli! Kinkisime selle võimaluse aga Uulu Põhikooli lastele. Lapse käisid, tegid sporti, mängisid mänge ja mis peamine – olid aktiivsed ja terved! Minge Teie ka! See on eksklusiivne aaastaringselt kasutatav liivaväljakuga spordihoone, kus saab mängida nii…

Vaata lisa
SW Energia_PSD

BC Pärnu Sadam kütab vastastele kuuma

Eesti korvpallimaasiku tippu kuuluv BC Pärnu Sadam teeb ilma nii kodus kui võõrsil. Hoiame pöidlaid, elame kaaasa ja toetame tuliselt! Oleme rohkem kui uhked, et saame toetada sellist kokkuhoidvat ja edukat meeskonda nagu BC Pärnu Sadam on kokku pannud. Tule ja ela neile kaasa koos meiega! Piletid leiad siit, mängude ajakavaga tutvu BC Pärnu Sadam…

Vaata lisa
cropped-posed

Toetame Pärnu Jalgpalliklubi Poseidon

Otsisime võimalust, kuidas edendada noorte seas tervislikku ja sportlikku elustiili. Jalgpall on suurepärane vahend meeskonnatööoskuste arendamiseks ning pakub füüsilist koormust, mis aitab luua tugeva vundamendi tulevasteks väljakutseteks elus. Meie jalgpalli ei oska, selle töö usaldame oma toetuse abil professionaalidele – JK Poseidon suurepärastele treeneritele ja sihikindlatele mängijatele. Klubinoored, kes juba on jõudnud noortekoondistesse, näitavad pühendumist ja…

Vaata lisa
rLodeo (1) (1)

Talverõõm Jõulumäe Tervisespordikeskuses

Jõulumäe Tervisespordikeskus on ajalooline, ainulaadne ja pidevalt arenev tervisespordile suunatud keskus. Siin leiab tegevust igal aastaajal igas vanuses spordihuviline. Jah, meie põhitegevuseks on küll soojusenergia aga kui kogukond soovib lund, siis meile väljakutsed meeldivad! Aitasime katta suusarajad puhta ja mõnusa lumega, et anda hoogu kõigile osalejatele kohe algavatel Eesti meistrivõistlustel murdmaasuusatamises. Kohtumiseni rajal!

Vaata lisa
SW Energia toetab Urissaare Kantrit

Toetame Urissaare Kantri toimumist

SW Energial on 2018. aastal au olla toetajana osa ühest vahvast ettevõtmisest Mulgimaal. Juba neljandat korda avab Urissaare Rantšo oma väravad kõikidele kantrisõpradele. Eesti mõnusaim farmifiilingu festival, Urissaare Kantri toimub juba 17. – 18. augustil, Mulgi vallas Karksi-Nuia külje all Univere külas. Urissaare Kantrifestival on kui viimane printsess barbarite hulgas – nii sooja ja sõbralikku…

Vaata lisa
SW Energia kinkis Türi linnale 50 puud

SW Energia kinkis Türi linnale 50 puud

Tänutäheks usalduse ja koostöö eest kingib Türi linna soojatootja SW Energia 50 linnahaljastamisele kuuluvat puud. 2018 aasta alguses valmis soojatootjal Türi linnas kaks keskkonnahoidlikku, täisautomaatset ja kliendi rahakotisõbralikku katlamaja. Uued katlamajad hoiavad linnaõhu puhtana, mistõttu võivad kohalikud enda tarbitava kodusoojuse üle eriti uhked olla. Türi linna haljastaja Kristi Haas sõnul oli see nende jaoks suurepärane…

Vaata lisa
Team_SW_Energia_Jasmiin Üpraus

Meie oma jetispordi meeskond “Team SW Energia”

SW Energial on hea tava toetada ettevõtmisi, mis toetavad meie ettevõtte väärtusi. Meie kodulinnast Pärnust on tõusmas väike ere täheke, kelle edule soovime omalt poolt kaasa aidata. Eestis on palju andekaid noorsportlasi. Hakkajate noorte talentide hulka kuulub ka Pärnust pärit 17-aastane Jasmiin Üpraus, kelle sihikindlus ja pühendumine viib ta juba järgmistele jetispordi maailmameistrivõistlustele kõrget tiitlit…

Vaata lisa
HC Kehra käsipall ja SW Energia lõid käed

HC Kehra käsipall ja SW Energia lõid käed

HC Kehra käsipall ja SW Energia lõid käed. Meil on hea­meel meeskonda toe­ta­da – loo­da­me, et meid ei võe­ta edas­pi­di kui ai­nult neid, kel­le­le tu­leb iga kuu ar­veid ta­su­da. SW Ener­gia lo­go trü­ki­tak­se män­gi­ja­te püks­te­le, spon­so­ri­te lo­god on Keh­ra kä­si­pal­lu­ri­te võist­lus­vor­mil. Täna on HC Keh­ra ni­mes­pon­sor aga AS Ho­ri­zon Pulp&Pa­per, pea­le sel­le on klu­bil veel ligi…

Vaata lisa
Tallinna lastehaigla heategevuslik joulukaart 2016

Puudustkannatavad lapsed said toidulisa

„MTÜ Koos Laste Heaks tänab südamest ajalehte Postimees, kes koos oma heade partneritega kogus traditsioonilise heategevuskampaania kaudu „Edukad aitavad puudustkannatavaid lapsi“, laste suvesöögi rikastamiseks 25.000€,“ kirjutas MTÜ Koos Laste heaks oma kodulehel.

Sellega toetati 833 kahekordse toidukorviga 416 majandusraskustes pere lapsi. Teiste seas toetas projekti ka SW Energia.

Postimehe ja tema sõprade abiga said oma suvesöögile lisa üle tuhande lapse. „Pered olid väga tänulikud, et lapsed said söögilisa,“ seisis MTÜ Koos Laste Heaks teates.

paldiski

Paldiski Ettevõtjate Liidu liige

Paldiskis tegutsevaid ettevõtjaid ja kohaliku omavalitsust ühendava liidu põhieesmärk on piirkonna ettevõtluse arendamine ja rahvusvaheliselt atraktiivsemaks muutmine, töökohtade loomine ning hea kuvandiga linna loomisele kaasa aitamine. Muidugi on Paldiski ettevõtjate liidu liige ka Paldiski soojatootja SW Energia.

tõrva loits helar

Tõrvas toetame Loitsu

SW Energial oli ka 2016. aastal au olla toetajana osa ühest vingemast ettevõtmisest Tõrvas.

Maalilisse Lõuna-Eesti linnakesse Tõrvasse koondus Tõrva Loitsu käigus ühtaegu nii tule- kui veemöllu,  ühele lavale mahtusid nii J.M.K.E kui Kuldne Trio; Mihkel Raua tekstid ja Märt Agu liikumine. Lisaks tavapärasele toetusele löödi lava ees tantsu meie hakkpuidu peal!

10003553_569421446488986_4543637453593527064_o

SW Energia toetab sportimisvõimalusi Pärnumaal

Tähed „SW“ meie nimes tähistavad ettevõtte sünnipaika edela-Eestis, rahvusvahelise tähisena Süd-West. Seepärast on kogukonda panustamine just Pärnumaal olnud meile eriti oluline.

SW Energia toetab juba aastaid Pärnumaal tegutsevat Jõulu suusaklubi, kus treenivad noored nii Saarde, Häädemeeste, Tori kui Sauga vallast ning Pärnu linnast. Ka on soojatootja õlg all Pärnu võrkpalliklubi ja jahtklubi tegemistes, Kalevi spordikooli rattaklubi ja Pärnumaa suurima jalgpalliklubi Pärnu JK Vaprus ning maadlusklubi Leo ettevõtmistes. Kõik need ühendused pakuvad sportimise ja tervisliku ajaveetmise võimalusi kogu maakonna suurtele ja väikestele kodanikele.

Paikusel asub nii alevi katlamaja kui SW Energia peakontor. Toetame kohalikku Toivo Nikopensiuse motoklubi, Paikuse põhikooli malevõistlust ja aitasime rajada Paikusele diskgolfi raja.

noo rannahall_crop1

Nõos aitasime parandada Rannahalli katuse

Eestis ainulaadses spordisaalis, Nõo Rannahallis, on põrandaks 630 ruutmeetri suurunene liivakast. See on rand keset sisemaad, kus ei puhu kunagi tuul ega saja vihma, ning aasta ringi on liivane suvi. See tähendab imelisi võimalusi rannaspordialade harrastamiseks või miks mitte ka talviste rannapidude pidamiseks. Sooja teeb rannahallis SW Energia.

Tõrvandi-spordihalli

Toetasime Tõrvandi spordihalli renoveerimist

Tõrvandi spordihalli renoveerimine leidis aset mitmes etapis ja erinevad toetused aitasid võiduka lõpuni. Ka SW Energia on võtnud oma südameasjaks toetada meie küttepiirkondadesse jäävate valdade ja omavalitsuste tegevusi. Tehes seda siis läbi võitlus ja vabajategevuste toetamise või spordi- ja avalikeruumide renoverimisega. Meil on olnud rõõm panustada Tartumaal, Ülenurme vallas asuva Tõrvandi spordihall uuele elule puhumisse. See on koht, kus kõik…

Vaata lisa

 SW Energia soovib olla osa kogukonnast

Toetame projekte, mis aitavad edendada kogukonna elu, väärtustavad keskkonnahoidlikku ja mugavat, kaasaegset elukorraldust tänapäevases asulas.

Meie toetuse on saanud muusikafestival, mis toob väärt kultuuri väikesesse Lõuna-Eesti linnakesse; spordiklubid, kes loovad noortele võimaluse oma vaba aega tervislikult sisustada ning projekt, mis aitas katta vähekindlustatud laste toidulauda.

Meile meeldib näha, et Eesti elu edeneb ja ka väikestes kohtades on hea elada.

 

Räägi eksperdiga ja küsi nõu

Helista klienditoe numbrile ja anname sinu küsimustele kiirelt vastused.

Tel. 447 7862

Kui soovid infot kirjalikult, jäta meile teade ning võtame esimesel võimalusel ühendust.

Ava kontaktivorm