Kütuse müük ja transport

Kvaliteetsed sertifitseeritud Eestis toodetud kütuseid

Pakume ainult kvaliteetseid kütuseid, et saavutaksite kütteprotsessis kõrgema efektiivsuse ning kogeksite vähem tõrkeid. Meie valikus on nii põlevkiviõli, kõrgema kvaliteedistandardiga premium pellet kui kvaliteetne peene laastuga hakkpuit.

Põlevkiviõli pärineb Viru Keemia Grupist ja Narva Õlitehasest. Peale tööstuspelleti pakume kõrgekvaliteedilist preemiumpelletit ja peene laastuga hakkpuitu.

Teenused

 • Kütteõli, hakkpuidu ja pelleti müük
 • Puidu hakkimine
 • Võsa, raiejäätmete ja ümarpuidu ost

Küsi lisainfot

 • Alari Tõnissoo
  5648 1155

Kvaliteetne ja riskivaba kütus

Kvaliteetse kütuse kasutamine tagab kõrge efektiivsuse ja aitab ennetada tõrkeid.

sw-kutus01

Premium pellet

Pakume nii premiumklassi kui ka tööstuspelleteid, mille transport ja laadimine toimub spetsiaalse puhurveokiga. Üks koorem kaalub 18 tonni, väiksemad kogused erikokkuleppel.

SW Energia pakub Eestis ainsana kõrgekvaliteedilist Ö-Norm M7135 / DIN 51731 / DIN Plus normidele vastavat premium-pelletkütust. 8 mm premiumpellet on kõrge kütteväärtuse ja madala tuhasusega.

Pakume ka 8 mm tööstuspelletit, mida kasutatakse peamiselt tööstuslikes soojusseadmetes. Kuna tööstuspelleti tuhasus on suurem kui premiumpelletil, sobib see paremini suurematele katlaseadmetele.

 

sw-kutus03

Hakkepuidu müük ja puidu hakkimine

Toodame ainukesena Eestis G30 kvaliteediga puiduhaket, mille peenemad laastud tagavad parema ventilatsiooni ning mehhaanika sujuva ja riskivaba töö. Tänu puidu kuivatamisele saavutame kaks korda suurema kütteväärtuse (25% niiskuse juures 3,79 MWh/t). Pakume ka puidu hakkimise teenust spetsiaalse puiduhakkuriga.

Hakkpuiduküttele üleminek on näidanud, et küttekulud vähenevad ning tegemist on loodushoidliku kütmisviisiga. Peamiseks eeliseks pikemas perspektiivis on odav hind ning kättesaadavus üle Eesti.

Hakkpuidu kütuse transport toimub puhurveokiga, mille eelisteks on:

– hakke lükkamiseks pole traktorit vaja

– kütuse käitlus on odavam

– kerge ligipääsetavus

– kinnisesse lattu täitmine

– puhas ümbrus.

sw-kutus05

Põlevkiviõli müük ja transport

Müüme ja transpordime kõrgekvaliteedilist põlevkiviõli, mis pärineb Viru Grupist ja Narva Õlitehasest. Kütteõli võetakse vastu ja väljastatakse liitrilise täpsusega moodsate mõõtjate abil.

Pakume kütuse transpordiks tsisternautosid, mille tsisternid on jaotatud sektsioonideks. See võimaldab transportida väiksemaid või suuremaid koguseid.

Kütuse mahalaadimine toimub kiirelt, sest veokid on varustatud peale- ja mahalaadimispumpadega.

Miks eelistada SW Energia kütuseid?

Pikk kogemus kütuste tootmisel ja tarnimisel on viinud kasuteguri kõrgele tasemele.

 • thumbs-up

  Kindel kvaliteet

  Pakume ainult Eestis toodetud kütuseid: kütteõlidest Viru Keemia Grupi ja Narva Õlitehase toodangut, preemiumklassi pelletit ja peenekoelist puiduhaket.
 • gear

  Kiire tarne

  Toome kütuse kohale hiljemalt 3 päeva jooksul alates tellimisest ja tihtipeale juhtub see veelgi kiiremini.
 • lock

  Mugav

  SW Energia meeskond muudab kütuse tellimise ja tarnimise niivõrd mugavaks, et pärast seda on raske paremat teenindust leida.
 • view-list

  Usaldusväärne

  Sertifikaatide ja lubade taotlemine on pikk protsess, kuid oleme oma normid kõrgele tasemele viinud. See välistab suured tõrked ja tagab seadmete pikaajalise töö.
 • lock

  Kodumaine

  Kõik SW Energia kütused on Eestis toodetud. Raha jääb Eestisse ja sellega suurendame kodumaist tööhõivet ning arendame elukvaliteeti.
 • rocket

  Vastutulelik

  Eriolukorrad vajavad eritähelepanu ja kiiret reageerimist. Tänu suurele meeskonnale saame Teile aasta läbi kindlaks partneriks olla.

Räägi eksperdiga ja küsi nõu

Helista klienditoe numbrile ja anname sinu küsimustele kiirelt vastused. Vastame E-R 9.00-17.00

+372 447 7862

Kui soovid infot kirjalikult, jäta meile teade ning võtame esimesel võimalusel ühendust.

Ava kontaktivorm