Sponsorlus

Tallinna lastehaigla heategevuslik joulukaart 2016

Puudustkannatavad lapsed said toidulisa

„MTÜ Koos Laste Heaks tänab südamest ajalehte Postimees, kes koos oma heade partneritega kogus traditsioonilise heategevuskampaania kaudu „Edukad aitavad puudustkannatavaid lapsi“, laste suvesöögi rikastamiseks 25.000€,“ kirjutas MTÜ Koos Laste heaks oma kodulehel.

Sellega toetati 833 kahekordse toidukorviga 416 majandusraskustes pere lapsi. Teiste seas toetas projekti ka SW Energia.

Postimehe ja tema sõprade abiga said oma suvesöögile lisa üle tuhande lapse. „Pered olid väga tänulikud, et lapsed said söögilisa,“ seisis MTÜ Koos Laste Heaks teates.

paldiski

Paldiski Ettevõtjate Liidu liige

Paldiskis tegutsevaid ettevõtjaid ja kohaliku omavalitsust ühendava liidu põhieesmärk on piirkonna ettevõtluse arendamine ja rahvusvaheliselt atraktiivsemaks muutmine, töökohtade loomine ning hea kuvandiga linna loomisele kaasa aitamine. Muidugi on Paldiski ettevõtjate liidu liige ka Paldiski soojatootja SW Energia.

tõrva loits helar

Tõrvas toetame Loitsu

SW Energial oli ka 2016. aastal au olla toetajana osa ühest vingemast ettevõtmisest Tõrvas.

Maalilisse Lõuna-Eesti linnakesse Tõrvasse koondus Tõrva Loitsu käigus ühtaegu nii tule- kui veemöllu,  ühele lavale mahtusid nii J.M.K.E kui Kuldne Trio; Mihkel Raua tekstid ja Märt Agu liikumine. Lisaks tavapärasele toetusele löödi lava ees tantsu meie hakkpuidu peal!

10003553_569421446488986_4543637453593527064_o

SW Energia toetab sportimisvõimalusi Pärnumaal

Tähed „SW“ meie nimes tähistavad ettevõtte sünnipaika edela-Eestis, rahvusvahelise tähisena Süd-West. Seepärast on kogukonda panustamine just Pärnumaal olnud meile eriti oluline.

SW Energia toetab juba aastaid Pärnumaal tegutsevat Jõulu suusaklubi, kus treenivad noored nii Saarde, Häädemeeste, Tori kui Sauga vallast ning Pärnu linnast. Ka on soojatootja õlg all Pärnu võrkpalliklubi ja jahtklubi tegemistes, Kalevi spordikooli rattaklubi ja Pärnumaa suurima jalgpalliklubi Pärnu JK Vaprus ning maadlusklubi Leo ettevõtmistes. Kõik need ühendused pakuvad sportimise ja tervisliku ajaveetmise võimalusi kogu maakonna suurtele ja väikestele kodanikele.

Paikusel asub nii alevi katlamaja kui SW Energia peakontor. Toetame kohalikku Toivo Nikopensiuse motoklubi, Paikuse põhikooli malevõistlust ja aitasime rajada Paikusele diskgolfi raja.

noo rannahall_crop1

Nõos aitasime parandada Rannahalli katuse

Eestis ainulaadses spordisaalis, Nõo Rannahallis, on põrandaks 630 ruutmeetri suurunene liivakast. See on rand keset sisemaad, kus ei puhu kunagi tuul ega saja vihma, ning aasta ringi on liivane suvi. See tähendab imelisi võimalusi rannaspordialade harrastamiseks või miks mitte ka talviste rannapidude pidamiseks. Sooja teeb rannahallis SW Energia.

Tõrvandi-spordihalli

Toetasime Tõrvandi spordihalli renoveerimist

Tõrvandi spordihalli renoveerimine leidis aset mitmes etapis ja erinevad toetused aitasid võiduka lõpuni. Ka SW Energia on võtnud oma südameasjaks toetada meie küttepiirkondadesse jäävate valdade ja omavalitsuste tegevusi. Tehes seda siis läbi võitlus ja vabajategevuste toetamise või spordi- ja avalikeruumide renoverimisega. Meil on olnud rõõm panustada Tartumaal, Ülenurme vallas asuva Tõrvandi spordihall uuele elule puhumisse. See on koht, kus kõik…

Vaata lisa

 SW Energia soovib olla osa kogukonnast

Toetame projekte, mis aitavad edendada kogukonna elu, väärtustavad keskkonnahoidlikku ja mugavat, kaasaegset elukorraldust tänapäevases asulas.

Meie toetuse on saanud muusikafestival, mis toob väärt kultuuri väikesesse Lõuna-Eesti linnakesse; spordiklubid, kes loovad noortele võimaluse oma vaba aega tervislikult sisustada ning projekt, mis aitas katta vähekindlustatud laste toidulauda.

Meile meeldib näha, et Eesti elu edeneb ja ka väikestes kohtades on hea elada.

 

Otsite sponsoreid?

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Räägi eksperdiga ja küsi nõu

Helista klienditoe numbrile ja anname sinu küsimustele kiirelt vastused. Vastame E-R 9.00-17.00

+372 447 7862

Kui soovid infot kirjalikult, jäta meile teade ning võtame esimesel võimalusel ühendust.

Ava kontaktivorm