Teraviljakuivatite hooldus ja kütuse müük

Kütus teraviljakuivatile ja põletite hooldus

Teraviljakuivatite kütusega anname kaasa SW Energia garantii, et kütus on kvaliteetne ja sobib teie põletile. Reguleerime teraviljakuivatid kõrgeimale kasutegurile, tarnime soodsat kütust ja pakume tipptasemel hooldust. Kütusetarne on kiire ja paindlik; hooldemeeste kogemus rikkalik ja varuosade ladu alati täis. Meie hoole ja valvsa pilgu all pole mitte ükski kuivatitäis vilja kütteseadme rikke tõttu raisku läinud.

Teame, et kiirel viljakoristuse ajal on põllumehe käed tööd täis. Tellides meilt kütuse – tuleme teile appi ja anname garantii, et vähemalt kuivati töö pärast te muretsema ei pea. Lahendame kõik ootamatused operatiivselt ja hooldame seadmeid korrapäraselt. Vajadusel pakume ka paindlikku maksegraafikut.

Võta meiega julgelt ühendust! Anname nõu kütuseliigi valikul ja aitame põleti ümberehitusega, et minna üle soodsamale kütusele ja tõsta seadme efektiivsust.

 

 

Teenus sobib hästi

 • Põllumajandusettevõtetele

Küsi lisainfot

Miks eelistada teraviljakuivatite hoolduseks SW Energiat?

Meie pika ajaloo jooksul on kõik põletite rikked leidnud kiiresti lahenduse ning ühtegi kuivatitäit vilja pole läinud raisku.

 • flag

  Kindel kvaliteet

  Pakume ainult Eestimaisel toorainel põhinevaid kütuseid: kütteõlidest Viru Keemia Grupi ja Narva Õlitehase toodangut, preemiumklassi pelletit ja peenekoelist puiduhaket.
 • timeturner

  Kiire tarne

  Kõik tellimused täidame vahemalt kolme päeva jooksul, kuid võimalusel reageerime kohe.
 • tick

  Terviklahendus

  Kui mõni teraviljakuivati küttesüsteemi osa teeb muret, siis oskame teid kindlasti aidata. Oleme oma ala spetsialistid ning Teile alati toeks! Leiame lahendused ka suurimatele müsteeriumitele ja anomaaliatele.
 • clock

  24/7 valve

  SW Energia hooldustehnikud reageerivad väljakutsetele ööpäevaringselt. Hooldusautos on alati kaasas varuosad, et ootamatused saaksid lahenduse vaid mõne tunni jooksul.
 • lock

  Garantii

  Anname garantii, et kütus on seadmele sobiv ja põleb efektiivselt. Garantii laieneb kõikidele kütteõliga kokkupuutuvatele seadmeosadele ja tõrkuvad komponendid vahetame välja.
 • user-group

  Kogemus

  Meie pideva hoole all on üle 250 kuivati. Oleme näinud igasuguseid olukordi: põnevaid põleteid, loomingulisi kütuseid ning väljakutseid pakkuvaid sõiduteid.

Räägi eksperdiga ja küsi nõu

Helista klienditoe numbrile ja anname sinu küsimustele kiirelt vastused.

Tel. 447 7862

Kui soovid infot kirjalikult, jäta meile teade ning võtame esimesel võimalusel ühendust.

Ava kontaktivorm