Töökohad

SW Energias töötavad inimesed, kes armastavad oma tööd. Tegutseme kõik ühise eesmärgi nimel

Ettevõttes töötavad kõrgharidusega insenerid, kes on välja mõelnud mitmeid unikaalseid tehnilisi lahendusi biokütuste ja põlevkiviõli põletamiseks. Meie meeskonnas leidub ka suurepäraseid elektrikuid, keevitajaid, hooldustehnikuid, kütuseveoautojuhte, spetsialiste ja palju teisi toredaid kolleege. Otsime järjepidevalt andekaid inimesi oma meeskonnaga liituma.

  • 70+
    Kolleegi
  • 365
    Väljakutset aastas
  • 40+
    Hooldustehnikut
image-17

Vabad töökohad

Kui olete tehnilise taibuga, õpihimuline, iseseisev ja initsiatiivikas ning analüüsi- ja planeerimisvõimeline, võtke meiega ühendust.

Puiduhakkuri operaator-autojuht

AITA HAKKIDA HAKE, ET MEIE KATLAMAJAD TÖÖTAKSID Puiduhakkuri operaator-autojuht, SW Energia ootab enda meeskonnaga liituma just sind! PUIDUHAKKURI OPERAATOR-AUTOJUHT Saada oma CV, kui: Sul on olemas C kategooria juhiload ja autojuhi kutsetunnistus tahad töötada kaasaegses töökeskkonnas koos hea tehnikaga tunned, et soovid töösse rohkem vaheldust ning töörõõmu Sul on kogemus puiduhakkuril töötamisega ja tunned, et…

Vaata lisa

Otsime järjepidevalt uusi andekaid inimesi, kes soovivad meie tegusa kollektiiviga liituda.

Kui Te ei leidnud sobivat töökohta, aga tahaksite olla osa meie kollektiivist ning töötada iga päev keskkonnahoidlikuma Eesti nimel, võite meiega igal ajal ühendust võtta.

Meie kollektiivi iseloomustab tehniline taip, õpihimu, iseseisvus, initsiatiivikus, paindlikkus, leidlikkus ning planeerimisvõime.

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Räägi eksperdiga ja küsi nõu

Helista klienditoe numbrile ja anname sinu küsimustele kiirelt vastused. Vastame E-R 9.00-17.00

+372 447 7862

Kui soovid infot kirjalikult, jäta meile teade ning võtame esimesel võimalusel ühendust.

Ava kontaktivorm