Töökohad

SW Energias töötavad inimesed, kes armastavad oma tööd. Vaid koos suudame saavutada seatud eesmärgid!

Ettevõttes töötavad kõrgharidusega insenerid, kes on välja mõelnud mitmeid unikaalseid tehnilisi lahendusi biokütuste ja põlevkiviõli põletamiseks. Meie meeskonnas leidub ka suurepäraseid elektrikuid, keevitajaid, hooldustehnikuid, kütuseveoautojuhte, spetsialiste ja palju teisi toredaid kolleege.

Järjepidevalt otsime oma meeskonnaga liituma andekaid ja sihikindlaid inimesi.

  • 70+
    Kolleegi
  • 365
    Väljakutset aastas
  • 40+
    Hooldustehnikut

Tule meile tööle!

Kui olete tehnilise taibuga, õpihimuline, iseseisev ja initsiatiivikas ning analüüsi- ja planeerimisvõimeline, võtke meiega ühendust.

Hooldustehnik Narva, Sillamäele

SW ENERGIA otsib oma innovaatilisse meeskonda osalise tööajaga HOOLDUSTEHNIKUT Narva, Sillamäele, kelle peamine ülesanne on biokütustel ja põlevkiviõlil töötavate täisautomaatsete ja mehitamata katlamajade hooldamine. Vajaliku väljaõppe saad ettevõttes kohapeal kogenud hooldemeeste käe all. Näitame, kuidas katlad töötavad ja millist hoolt vajavad. Ootame sinult siiski eelnevat kokkupuudet elektroonika ja automaatikaga. TÖÖÜLESANDED Täisautomaatsete katlamajade hooldamine Efektiivsusnäitajate jälgimine Kütuse…

Vaata lisa

Otsime järjepidevalt uusi andekaid inimesi, kes soovivad meie tegusa kollektiiviga liituda.

Kui Te ei leidnud sobivat töökohta, aga tahaksite olla osa meie kollektiivist ning töötada iga päev keskkonnahoidlikuma Eesti nimel, võite meiega igal ajal ühendust võtta.

Meie meeskonda iseloomustab tehniline taip, õpihimu, iseseisvus, initsiatiivikus, paindlikkus, leidlikkus ja planeerimisvõime ning mis kõige olulisem, me hoolime ja aitame üksteist. Vaid koos jõuame seatud eesmärkideni!

Töötajad on meie ettevõtte suurim väärtus!

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Räägi eksperdiga ja küsi nõu

Helista klienditoe numbrile ja anname sinu küsimustele kiirelt vastused. Vastame E-R 9.00-17.00

+372 447 7862

Kui soovid infot kirjalikult, jäta meile teade ning võtame esimesel võimalusel ühendust.

Ava kontaktivorm