Korduma kippuvad küsimused

Kui soojusmõõtja ei ole töökorras, näitab kummalisi numbreid või teeb muul moel muret, võtke ühendust Ritaga telefonil 520 9599 või e-posti teel: rita.kiisk@swenergia.ee

Kui toas on soe, võivadki radiaatorid ka kütteperioodi ajal vahel külmad olla, sest soojussõlm reguleerib radiaatorite temperatuuri vastavalt vajadusele. Nii säästate energiat ja küttearve on kuu lõpus väiksem.

Kui tuba on ebamugavalt jahe, siis võib põhjusi olla kaks: ebasoodne asukoht soojustamata majas või probleemid soojussõlmega. Kui maja on soojustamata, on ka korterid sõltuvalt asukohast erineva soojapidavusega: maja keskel on soe, otste pool aga tunduvalt külmem.

Soovitame rääkida korteriühistus maja soojustamise vajadusest: see on esimene ja kõige efektiivsem viis muuta toaõhk mõnusamaks ning samal ajal vähendada küttearveid.
Kui Teie kortermaja on soojustatud, aga tuba ikkagi liiga jahe, võib soojussõlmes midagi valesti olla ja mõistlik oleks pöörduda hooldustehniku poole.

Radiaatorite temperatuur otsustatakse soojussõlmes. Halvasti seadistatud sõlm võib tekitada ebamugavust külma toaga või vastupidi, liigse palavuse ja sellega koos ka soolase küttearvega.

Selle vastu aitab, kui paigaldada soojussõlme reguleerautomaatika, mis termostaatide abil valib igal ajahetkel kõige õigema radiaatoritemperatuuri. Siis on toas olla mugav ning küttearve mõistlik.

Räägi eksperdiga ja küsi nõu

Helista klienditoe numbrile ja anname sinu küsimustele kiirelt vastused.

Tel. 447 7862

Kui soovid infot kirjalikult, jäta meile teade ning võtame esimesel võimalusel ühendust.

Ava kontaktivorm