külmad ilmad

Valmista kodu külmade ilmade saabumiseks varakult ette

Valmista kodu külmade ilmade saabumiseks varakult ette

Mõeldes ette ja võttes tarvitusele vajalikud meetmed, saate tagada oma kodu mugavuse ja turvalisuse külmadel ilmadel. On viimane aeg valmistada oma kodu ette külmade ilmade saabumiseks. Mõned meie soovitused selleks, et säästa aega, raha ja vältida ebavajalikku stressi kütteperioodil

Küttesüsteemi hooldus

Enne külmade ilmade saabumist on oluline veenduda, et küttesüsteemid oleks korrektselt hooldatud. See hõlmab kütteseadmete, radiaatorite, katlamajade jm kontrollimist, puhastamist ja vajadusel parandustöid. Veenduge, et kõik osad töötaksid tõhusalt ja ohutult. SW Energia viib iga suvi kõigis oma katlamajades läbi põhjalikud hooldus- ning remonttööd, et külmad ilmad ei saabuks kellelegi ootamatult.

Isolatsioon

Veenduge, et teie kodu oleks piisavalt hästi isoleeritud, et hoida soojus sees ja külmad ilmad õues.

Aknad ja uksed

Kontrollige akende ja uste tihendeid ja ja isolatsiooni, vajadusel paigaldage lisatihendid või -isolatsioon. Võite kaaluda ka raskete kardinatega katmist, et hoida soojus siseruumides.

Katusekontroll

Ärge unustage katust! Veenduge, et katusekatted ja vihmaveesüsteemid oleksid terved. Vajadusel korraldage hooldus või parandustööd. Külmad ilmad võivad sisse pugeda igalt poolt ning pahatihti jõutakse katuse kontrollimiseni viimasena.

Korstnapühkija

Kui kasutate kaminat või muid puidukütet kasutavaid seadmeid, soovitame kutsuda külla korstnapühkija, et vältida kütmisel tahma, suitsu ja võimalike ohuolukordade tekkimist.

Miks on varajane ettevalmistus kütteperioodiks oluline?

Suvine ettevalmistus on oluline osa kodu hooldamisest ja valmistumisest külmadeks ilmadeks. Korralikult hooldatud kütteseade tagab teie ja teie kodu turvalisuse ning mugavuse külmade ilmade saabumisel.

SW Energia pakub täisteenust kõigile kaugküttelahendustele, et hoida külmad ilmad õues ja toad soojad. Lisainfo ja -küsimuste korral võta ühendust ning leiame koos ka Teile sobivaima lahenduse.