tap-791172_1920

Uhtis kingime ka suvesooja

Pikalt oodatud suvi on kätte jõudnud, kuid kusagilt pole aru saada, et ilmataat meid suvesoojaga õnnistada sooviks. Riikliku Ilmateenistuse andmetel on iga-aastane keskmine temperatuur langemas. Kahe aasta juuni andmete võrdlusest selgus, et eelmise aasta juunikuu keskmiseks temperatuuriks kujunes 15,5 ⁰C ja tänavu vaid 13,4 ⁰C ning keskmine sajuhulk oli 102% normist kõrgem. Need näitajad mõjutavad ka meie kodu sisekliimat, muutes selle küttevälisel ajal rõskeks ja liigniiskeks. Vaata ilma infot siit.

SW Energia on võtnud oma südameasjaks garanteerida vähemalt kodudes suviselt soe õhkkond. Seetõttu, on Uhtis kõigil kaugküttevõrku liitunutel võimalus liituda ka kaugkütte teel soojendatavasse tarbeveevõrku, mis garanteerib lõpmatu sooja vee ning hoiab vannitoa niiskusest vaba. Selle võimaluse hindamiseks kutsuge kohale meie spetsialist, kes vaatab üle ja hindab teie torustiku ja soojasõlme seisukorda. Soovi korral saame teid selle ümberehitamisega aidata.

Uhtis kingime käesoleval suvel sooja vee TASUTA!

SW Energiaga juba liitunud kliendid saavad sel suvel hubast kodu nautida! Uhti kaugküttevõrgus olevatele sooja vee tarbijatele kingime sel suvel 100% allahindlust, mis rakendub keskkütte baasil oleva tarbevee soojendamisele ja vannitubade kütmisele. Perioodil 1. juuni kuni 31. august ei tule eelnimetatud sooja eest mitte sentigi tasuda.

Uhti kaugkütte kohta saad juurde lugeda siit.