naine_ujub

Tõrvas vanniskäik poole hinnaga

Sel suvel on Tõrvas vanniskäik poole odavam – lase kasvõi terve bassein vett täis. Kraanivee soojendamine keskkütte baasil on kõige kuluefektiivsem ja keskkonnasõbralikum viis lõppematu varuga sooja vee saamiseks. Soovitame kõigil, kes juba on liitunud meie kaugküttevõrku, kutsuda kohale meie spetsialist. Tema hindab ära teie soojasõlme ja torustiku seisukorra ning annab tagasisidet selle kohta, millistel tingimustel saaksite liituda ka kaugküttel köetavasse sooja vee võrku.

Tõrvas vanniskäik tuleb sel suvel 50% soodsam!

Kui tavapärane soojusenergia hind on Tõrvas 55,48 €/MWh, siis sel suvel on hinnaks 27,47 €/MWh.

Alates sellest suvest on tehniline võimekus sooja vee tootmiseks olemas paljudes SW Energia katlamajades. Tarbijateni jõuab soodsam soe vesi sedamööda, kuidas sobivad majade torustikud. Tõrvas on praegu Kredexi abiga renoveerimisel kuus maja, kus kõik ühistud otsustasid teha vajalikud investeeringud, et hakata kasutama keskkütte baasil soojendatud tarbevett.

Keskkonnasõbralik küte

Väikese lisaväärtuse annab ka roheline oreool kaugkütte, kui kõige keskkonnasõbralikuma kütteviisi kohal. Tõrva elanikud võivad oma katlamaja üle olla uhked, kuna keskkonnasõbralik kaugküttejaam kasutab sooja tootmiseks eestimaist hakkpuitu. Võitlusse kliimamuutustega panustab Tõrva kaugküttevõrk täpselt 0 kg CO2 heidet aastas.

Võta julgelt ühendust

Kui teile pakub kaugkütte baasil vee soojendamine huvi, siis andke endast SW Energiale märku aadressil tarbevesi@swenergia.ee. Päringuid käsitletakse infona; kedagi see teenust tarbima ei kohusta. Ka tehnilised konsultatsioonid on SW Energia soojatarbijatele tasuta.