Teade: SW Energia OÜ ja SW Kütus OÜ ühinesid

Hea Koostööpartner

Tänud, et olete olnud vahva koostööpartner SW Energia OÜ-le ja loodame, et meie koostöö kestab edasi ja saame üheskoos pakkuda esmaklassilisi teenuseid ja tooteid meie klientidele.

Anname teada, et 01.06.2021 tehti Äriregistrisse kanne, kus SW Energia OÜ (ühendatav ühing) ja SW Kütus OÜ (ühendav ühing) ühinesid.
Uus äriühing kannab ka edaspidi nime SW Energia OÜ, kuid muutunud on registrikood, uueks registrikoodiks palun märkige oma andmebaasides 11963782. Kindlasti peavad seda tegema need äriühingud, kes väljastavad meile e-arveid.

Kõik SW Energia OÜ (reg 10552918, kustutatud) õigused ja kohustused läksid üle uuele äriühingule, seega pole vaja ühtegi lepingut ümber sõlmida. Kui Teie soov on meievahelisi lepinguid uuendada, siis andke sellest teada info@swenergia.ee ja me võtame Teiega ühendust.

Kogu SW Energia tegevus, teenused, meeskond, omanikud ja kontaktandmed ei muutu, ehk endiselt leiate kõik meie kontaktid internetiaadressilt www.swenergia.ee ja kirjutada saab e-postile eesnimi.perenimi@swenergia.ee

Sooja suve soovides,
Mait Pärg
juhatuse liige
SW Energia OÜ
mait.parg@swenergia.ee