SW Energia toetab taas Jõulu suusaklubi

SW Energia toetab taas Jõulu suusaklubi

SW Energia toetab taas Jõulu suusaklubi 2017/18 aasta talvel, nii nagu paljudel varasematel aastatel, et Pärnumaa noortel jaguks võimalusi tervislike eluviiside harrastamiseks.

SW Energia väärtustab Eestimaa loodust ja kvaliteetset elukeskkonda. Soovime, et inimestel meie küttepiirkonnas oleks mugav ja mõnus elu – ning noorte toomine loodusesse sportima on kindlasti väärt ettevõtmine, mida toetada.

Klubis treenivad noored nii Häädemeeste ja Tori vallast kui Pärnu linnast. Kokku on klubis ligi 90 liiget, neist 50 noort treeninglast vanuses 7-19 aastat. Suusaklubi Jõulu noortele jagavad näpunäiteid kolm treenerit, kes on omandanud vastava eriala kõrghariduse ja täiendanud ennast pidevalt erialastel koolitusel.

Suusaklubi Jõulu on Pärnumaal tegutsev suurte traditsioonidega spordiklubi, mille ajalugu ulatub 1989. aastasse. Suusaklubi Jõulu kuulsamad liikmed on kaks olümpiakulda võitnud Andrus Veerpalu ja suusasprinter Kein Einaste – mõlema hinnangul on just Suusaklubi Jõulu andnud neile tugeva toe tippsporti jõudmiseni.

Igal aastal on klubi parimad saavutanud medalikohti Eesti täiskasvanute ja noorte meistrivõistlustel. Hulgaliselt on poodiumikohti saadud Swedbank noortesarjas, kus osaleb enam kui 900 noort suusatajat üle Eesti.