Soe vesi Aruküla kaugküttevõrgu klientidele

Alates 13.11 2020 pakub SW Energia OÜ kõikidele Aruküla kaugküttevõrgu klientidele võimalust tarbida keskkütte baasil sooja vett.

Kraanivee soojendamine keskkütte baasil on kõige soodsam ja keskkonnasõbralikum viis lõppematu varuga sooja vee saamiseks, kuid selle võimaluse kasutamiseks peab maja torustik tehniliselt sobima.
Soe vesi ei saa järsku otsa, boiler ei võta enam ruumi, vee hind on tunduvalt soodsam ja vannituba on ka suvel soe ning kuiv. Üks oluline argument on muidugi hind. Kaugküttega vee soojendamine on endiselt ca poole odavam kui elektriga. Kuna suurema osa aastast kasutatakse vee soojendamiseks sedasama soojust, millega köetakse ka radiaatoreid, on sooja vee tootmine väga efektiivne. Tootmiskaod on väikesed ja nii ongi energia megavatt-tunni hind elektrist oluliselt odavam.

Üleminek elektriboilerilt annab võidu ka varustuskindluses: kui boilerivesi võib ajutise suurema tarbimise korral otsa saada, siis kaugküttekatlamaja soojendab vett pidevalt ja varustamine on tagatud 24/7. Kes kunagi šampoonise peaga tulutult dušikraani nuppe kruttinud, see oskab lõppematut sooja vee varu hinnata.

Kui teile pakub kaugküttebaasil soe tarbevesi huvi, siis võtke ühendust SW Energiaga.