Uhti

Uhti kaugküttevõrk on soojatootja SW Energia haldusalas

Alates 01.09.2023 kehtib Uhti kaugküttevõrgus soojusenergia müügihind 81,27 €/MWh.  Hindadele lisandub seaduses ettenähtud käibemaks.
Vastavalt Konkurentsiameti otsusele nr 7-3/2023-149 on soojusenergia piirhind antud piirkonnas 81,27 €/MWh, millele lisandub seaduses ettenähtud käibemaks.

Kaugküttepiirkonnas valvab õiglase soojahinna üle Konkurentsiamet, kes kehtestab igale võrgupiirkonnale selle iseärasusi arvesse võttes sobiva soojusenergia piirhinna. Hinna kujundavad nii soojatootmiseks tehtud investeeringud, püsikulud kui ka kulutused kütusele.

Hinnainfo muude teenuste kohta leiate hinnakirjast.

Uhti piirkonnas kehtiva soojamajanduse arengukavaga on võimalik tutvuda Riigi Teatajas

Peamised võidud

  • Puhtam energia
  • Efektiivsem küttesüsteem
  • Vähenenud küttekulud

Küsi lisainfot

Hinnad Uhti kaugküttevõrgus

Uhti kaugküttevõrgus kehtib alates 01.09.2023 soojusenergia müügihind 81,27 €/MWh. Hinnale lisandub seaduses ettenähtud käibemaks.

Muutused Uhti kaugküttevõrgus

Uhti

2022

Riik hüvitab kodutarbijale 2022. a veebruaris ja märtsis automaatselt 65% kaugküttearve 2021.a oktoobri ühikuhinna taset ületavast osast.
Tarbija ise kompensatsiooni saamiseks midagi tegema ei pea, energiamüüjalt laekub arve, kus hinnalage ületav osa on juba maha arvestatud.

Türi tõhus kaugküte

2018

Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühingu aastakonverentsil anti üle esimesed “Tõhusa kaugkütte” märgised, millega tunnustati 21 SW Energia kaugküttepiirkondaMärgis tõendab kaugküttesüsteemi tõhusust ehk taastuvenergia või koostootmise osakaalu võrgu kaudu edastatavas soojuses.

Tõhus kaugkütte märgis annab teada, et see energia on toodetud efektiivselt ja loodust säästvalt.

bathroom-1597027_1920

2017 suvi

SW Energia sooja vee võrguga liitunud kliendid saavad sel suvel hubast kodu nautida! Uhti kaugküttevõrgus olevatele sooja vee tarbijatele kingime sel suvel 100% allahindlust, mis rakendub keskkütte baasil oleva tarbevee soojendamisele ja vannitubade kütmisele. Perioodil 1. juuni kuni 31. august ei tule eelnimetatud sooja eest mitte sentigi tasuda.

att0012-dat

2016

2016. aasta sügisel hakkas Uhtis sooja tootma ja keskküttevõrku haldama uus ettevõte, SW Energia. Sellega seoses muutus ka arveldamine: OÜ Olme enam soojaarveid ei esita ning makseid vastu ei võta.

 

OÜ Olme jääb haldajaks

Kõik tarbevee ja prügimajandusega seotud teemad, aga ka majasisesed küttesüsteemi osad on aga jätkuvalt OÜ Olme haldusalas. Murede või rõõmudega neil teemadel võtke palun ühendust Olmega (kontakti leiad siit).

Kui teie maja radiaatorid soojenevad ebaühtlaselt, on tõenäoliselt vaja küttesüsteemide õhutamist. Palun pöörduge selle palvega OÜ Olme poole

Räägi eksperdiga ja küsi nõu

Helista klienditoe numbrile ja anname sinu küsimustele kiirelt vastused.

Tel. 447 7862

Kui soovid infot kirjalikult, jäta meile teade ning võtame esimesel võimalusel ühendust.

Ava kontaktivorm