Tabasalu

Tabasalu kaugküttevõrgus toodab sooja SW Energia

Tabasalu kaugküttevõrgus toodab alates 2020.a. suvest sooja SW Energia.
Võtsime üle soojatootmise, kuid soojuse edastajaks jääb endiselt OÜ Strantum.

SW Energia, kellele kuulub Eestis 255 katlamaja, võitis 2020. aastal Tabasalu kaugküttepiirkonna soojatootmise konkursi ning 1,5 aasta jooksul rekonstrueerib olemasoleva gaasikatlamaja. Uus katlamaja saab olema täisautomaatne hakkpuidul töötava katlamaja. Hakkpuidu kasuks räägib kütuse stabiilsem hind ning keskkonnasõbralikkus: hakkpuidu C02 heitmeks loetakse null. Samuti on hakkpuidumaterjali Eestis piisavalt ning kütuse varustuskindlus on tagatud.

Hinnainfo meie muude teenuste kohta leiate hinnakirjast.

Loe SW Energia uudiseid siin.

Tabasalu kaugküttevõrgu areng

Ehitame ja haldame katlamaju sõltumata kütteliigist ning omame teadmisi ja oskusi, kuidas saada maksimaalne kasutegur.

Tabasalu KM silt

2022

SW Energia täitis lubaduse ja uus katlamaja sai Tabasalus valmis. Uus kaltamaja on täisautomaatne hakkepuidukatlamaja, mis on keskkonnasõbralik ning toodab soojust taastuvenergiast, hakkepuidust. Katlamaja ehitustööd algasid möödunud aastal. Seni toodeti Tabasalus soojagaasikatlamajas, mis ei olnud kuigi keskkonnasõbralik ega tõhus. Tabasalu katlamaja rekonstrueerimise projekti kogumaksumuseks kujunes üle 1,5 miljoni euro, millest ca 50% (767 161 eurot) tuleb Keskkonnainvesteeringute Keskuselt (KIK) ja ülejäänu investeerib SW Energia. Katlamaja ehitaustööd teostas Kolmtex OÜ. Ehitustööde tulemusena muutus Tabasalu kaugküttevõrk efektiivsemaks ja energiatõhusamaks.

Tabasalu gaasikatlamaja

2020

Tabasalu kaugküttevõrgus toodab alates 2020.a. suvest sooja SW Energia.
Võtsime üle soojatootmise, kuid soojuse edastajaks jääb endiselt OÜ Strantum.

SW Energia, kellele kuulub Eestis 255 katlamaja, võitis 2020. aastal Tabasalu kaugküttepiirkonna soojatootmise konkursi ning rekonstrueerib 1,5 aasta jooksul olemasoleva gaasikatlamaja. Uus katlamaja saab olema täisautomaatne hakkpuidul töötava katlamaja. Hakkpuidu kasuks räägib kütuse stabiilsem hind ning keskkonnasõbralikkus: hakkpuidu C02 heitmeks loetakse null. Samuti on hakkpuidumaterjali Eestis piisavalt ning kütuse varustuskindlus on tagatud.

Räägi eksperdiga ja küsi nõu

Helista klienditoe numbrile ja anname sinu küsimustele kiirelt vastused.

Tel. 447 7862

Kui soovid infot kirjalikult, jäta meile teade ning võtame esimesel võimalusel ühendust.

Ava kontaktivorm