bathroom-1597027_1920

Ilmatsalus suvesoojus tasuta

Oled tähele pannud, et suvi jääb soojakraadide poolest üha kasinamaks? Riigi Ilmateenistuse andmetel kujunes eelmise aasta juunikuu keskmiseks temperatuuriks 15,5 ⁰C ja tänavu vaid 13,4 ⁰C ning keskmine sajuhulk oli 102% normist. Need näitajad mõjutavad ka meie kodu sisekliimat, muutes selle küttevälisel ajal rõskeks ja liigniiskeks.

Kas teadsid ka, et lisaks kliima jahenemisele ning üldisele õhuniiskuse tõusule on kodus suureks rõskuse tootjaks vannituba? Liitudes kaugkütte baasil soojendatava tarbevee võrku lööd neli kärbest ühe hoobiga. Esiteks, tagab kaugküte piiramatu sooja vee. Teiseks, maksad tarbitud sooja vee eest poole vähem. Kolmandaks, saad suvel sooja ja niiskusest vaba vannitoa. Neljandaks, kõikidele liitujatele kingime 2018. aastal suvesooja tasuta. 

Peab tõdema, et endiselt on Ilmatsalus palju kortermaju, kes kasutavad vee soojendamiseks elektriboilereid. Kõik need kodud maksavad oma vee soojendamise eest poole rohkem, kui need kes on liitunud kaugkütte teel soojendatava veevõrguga. Kutsu kohale meie spetsialist, et koos hinnata, kas hoone torustik võimaldab võrguga liitumist ning vajadusel tuleb ehitada korteriühistu soojasõlm ümber nii, et saaks ka tarbevett kütta. Iga lisanduv tarbija kasvatab müüdava soojuse mahtu ja muudab soojatootmise efektiivsemaks, mis aitab omakorda hinda alandada.

Ilmatsalu biogaasijaama jääksoojusega kingime 100% allahindlust

SW Energiaga juba liitunud kliendid saavad ka sel suvel hubast kodu nautida! Ilmatsalu biogaasijaama jääksoojuse ärakasutamisel, kingime sel suvel 100% allahindlust, mida kasutatakse keskkütte baasil sooja tarbevee tootmiseks ja vannitubade kütmiseks. Perioodil 1. juuni kuni 31. august ei tule eelnimetatud sooja eest mitte sentigi tasuda.

Ilmatsaltu kaugkütte kohta leiad lisainfot siin.