Igale koolilapsele arvuti – aitame koduõppel lapsi, kel pole arvutit

Igale koolilapsele arvuti – aitame koduõppel lapsi, kel pole arvutit. SW Energia OÜ on tänases eriolukorras elutähtsa teenuse pakkuja. Meie meekond hoolitseb selle eest, et ka praegusel ajal saaksid kõik mugavalt kodus viibida ning toasooja pärast mitte muretseda. Lisaks igapäevastele tegevustele on SW Energia alati soovinud olla osa kogukonnast ja lisaväärtusena erinevates projektides kaasa lüüa. Meie eesmärgiks on toetada projekte, mis aitavad edendada kogukonna elu ning väärtustada keskkonnahoidlikku ja mugavat elukorraldust. Meile meeldib näha, et väikestes kohtades on hea elada ja omalt poolt teeme kõik endast oleneva, et see nii ka jääks.

Kui tuli uudis üleriigilisest eriolukorrast ja sellega seoses koolide sulgemisest ning koduõppele üleminekust, sai kiirelt selgeks, et on päris palju peresid, kus puudub e-õppest osasaamiseks vajalik arvuti. Kodanikualgatus “Igale koolilapsele arvuti” koostöös koolide ja kohalike omavalitsustega otsustas abivajajad kokku viia organistatsioonidega, kellel on arvuteid õpilastele kas ajutiselt kasutusse anda või annetada. Niimoodi tagatakse, et seadmed jõuavad neid kõige enam vajavate lasteni.

SW Energia otsustas üleskutsega liituda ja panustas omalt poolt 20 arvutit. Tänu sellele on võimalik 20 pere lastel oma koolitöid teha ning e-õppest osa saada. Elame ju e-riigis, mistõttu ei tohiks koolis edasijõudmisele takistuseks saada arvuti puudumine. Kuna oleme innovaatiline ettevõte, tahame omalt poolt läbi antud kodanikualgatuse võimalikult paljude õpilaste teadmistekogumisele hoogu juurde anda ja e-õppe perioodi muretumaks muuta. Kuigi ideaalis võiks kodus õppimiseks olla igal lapsel oma isiklik arvuti, siis hakkama saab ka juhul, kui on 1 arvuti jagamiseks. Kui teie või teie tuttava peres ei ole ühtegi arvutit või olemasoleva seadmega ei saa hakkama, palun võtke ühendust oma laste kooli või kohaliku omavalitsusega, kelle kaudu seadmeid vahendatakse.

Kui ka Sinul või Sinu ettevõttel on mõni seade, mis võiks muuta mõne lapse e-õppe perioodi kogemuse nutikamaks ja lihtsamaks, võta kindlasti ühendust kodanikualgatuse “Igale koolilapsele arvuti” meeskonnaga!