Teraviljakuivatid

Kütus teraviljakuivatile ja põletite hooldus

Koos kütusega teraviljakuivatile käib SW Energia garantii, et kütus on kvaliteetne ja sobib teie põletile. Reguleerime teraviljakuivatid kõrgele kasutegurile, tarnime soodsat kütust ja pakume tipptasemel hooldust. Kütusetarne on kiire ja paindlik; hooldemeste kogemus rikkalik ja varuosade ladu alati täis. See tähendab, et meie hoole all pole mitte ükski kuivatitäis vilja kütteseadme rikke tõttu raisku läinud.

Teame, et kiirel viljakoristuse ajal on põllumehe käed tööd täis. Saame teie appi tulla – kui tellite meilt kütuse, siis vähemalt kuivati töö pärast muretsema ei pea. Lahendame kõik ootamatused operatiivselt ja hooldame seadmeid korrapäraselt. Vajadusel pakume ka paindlikku maksegraafikut.

Saame nõu anda kütuseliigi valikul ja aidata põleti ümberehitusega, et minna üle soodsamale kütusele ja tõsta seadme efektiivsust.

 

 

Teenus sobib hästi

 • Põllumajandusettevõtetele

Küsi lisainfot

 • Allan Aas
  533 22 657
 • Sulev Kampus
  506 1787

Miks eelistada teraviljakuivatite hoolduseks SW Energiat?

Pika ajaloo jooksul ei ole veel ükski põletirike lahenduseta jäänud ega kuivatitäis vilja raisku läinud.

 • flag

  Kindel kvaliteet

  Pakume ainult Eestis toodetud kütust: kütteõlidest Viru Keemia Grupi ja Narva Õlitehase toodangut, preemiumklassi pelletit ja peenekoelist puiduhaket.
 • timeturner

  Kiire tarne

  Toome kütuse kohale hiljemalt 3 päeva jooksul alates tellimisest ja tihtipeale juhtub see veelgi kiiremini.
 • tick

  Terviklahendus

  Ükskõik milline teraviljakuivati küttesüsteemi osa muret teeb, saame alati aidata. Oleme Teile alati toeks ja lahendame ära ka suurimad müsteeriumid ja anomaaliad.
 • clock

  24/7 valve

  SW Energia hooldustehnikud reageerivad väljakutsetele kogu ööpäeva. Kuna varuosad on hooldusautos alati kaasas, saavad ootamatused lahenduse mõne tunni jooksul.
 • lock

  Garantii

  Anname garantii, et kütus on seadmele sobilik ja põleb efektiivselt. Garantii laieneb kõikidele kütteõliga kokkupuutuvatele seadmeosadele ja tõrkuvad osad vahetatakse välja.
 • user-group

  Kogemus

  Hoolitseme pidevalt üle 250 kuivati eest ja oleme näinud igasuguseid olukordi, põnevaid põleteid, loomingulisi kütuseid ning väljakutsuvaid sõiduteid.

Räägi eksperdiga ja küsi nõu

Helista klienditoe numbrile ja anname sinu küsimustele kiirelt vastused. Vastame E-R 9.00-17.00

Tel. 447 7862

Kui soovid infot kirjalikult, jäta meile teade ning võtame esimesel võimalusel ühendust.

Ava kontaktivorm