Ülenurme

Ülenurme kaugküttevõrgus kütab gaasikatel

Ülenurme kaugküttevõrgus on alates 1.12.2018.a. soojusenergia müügihind, tulenevalt gaasi suurest hinna tõusust, 66,10 €/ MWh, millele lisandub seaduses ettenähtud käibemaks. Tänane soojusenergia müügihind, 49,64 €/ MWh kehtib kuni uue hinna rakendumiseni.

Ülenurme kaugküttevõrgus on käimas suuremahulised ehitustööd, kus 2019 aasta kevadel valmib täisautomaatne hakkpuidukatlamaja. Uus katlamaja on keskkonnasõbralik ja ei saasta nii palju ümbruskaudset õhku ning toodab soojust taastuvenergiast, hakkpuidust. Uue katlamaja valmides on oodata ka soojusenergia hinnalangust.

Konkurentsiameti otsusega (01.11.2018 nr. 7-3/2018 -134 ) on soojusenergia piirhind Ülenurmel 66,60 €/ MWh, millele lisandub seaduses ettenähtud käibemaks.

Kaugküttepiirkonnas valvab õiglase soojahinna üle Konkurentsiamet, kes kehtestab igale võrgupiirkonnale selle iseärasusi arvesse võttes sobiva soojusenergia piirhinna. Hinna kujundavad nii soojatootmiseks tehtud investeeringud, püsikulud kui ka kulutused kütusele – kõik kulud kuuluvad hinna sisse.

Vaata ja uuri lisa Konkurentsiameti kodulehelt siin

Hinnainfo meie muude teenuste kohta leiate hinnakirjast

Loe artiklit: Üle- või alaköetud korter ja krõbe küttearve

Tähelepanu!

SW Energia kogub teavet kaugkütte baasil soojendatud tarbevee soovi kohta. Andke oma huvist teada aadressil , teie sooviavaldust käsitletakse kui infopäringut ja teenuse tarbimiseks see kedagi ei kohusta.

Peamised võidud

  • Puhtam energia
  • Efektiivsem küttesüsteem
  • Vähenenud küttekulud

Küsi lisainfot

  • Juri Frorip
    553 4066

Hind Ülenurme kaugküttevõrgus

Ülenurme kaugküttevõrgus on alates 1.12.2018.a. soojusenergia müügihind, tulenevalt gaasi suurest hinna tõusust, 66,10 €/ MWh

Ülenurme kaugküttevõrk

Ehitame ja haldame katlamaju sõltumata kütteliigist ning omame teadmisi ja oskusi, kuidas saada maksimaalne kasutegur.

Euroopa_Liidu_Ühtekuuluvusfond

2019

Ülenurme kaugküttevõrgus on käimas suuremahulised ehitustööd, kus 2019 aasta kevadeks valmivad täisautomaatne hakkpuidukatlamaja ja rekonstrueeritud soojatrassid. Uus katlamaja on keskkonnasõbralik ja ei saasta nii palju ümbruskaudset õhku ning toodab soojust taastuvenergiast, hakkpuidust. Uue katlamaja valmides on oodata ka soojusenergia hinnalangust.

korstnad

Uus soojatootja

2016. aasta sügisest hakkas Ülenurme vallas sooja tootma uus ettevõte: SW Energia.  Sellega seoses muutus ka arveldamine, OÜ Olme enam soojaarveid ei esita ning makseid vastu ei võta.

SONY DSC

Olme jääb maju haldama

Kõik tarbevee ja prügimajandusega seotud teemad, aga ka majasisesed küttesüsteemi osad on aga jätkuvalt OÜ Olme haldusalas. Murede või rõõmudega neil teemadel võtke palun ühendust Olmega (kontakti leiad siit).

Kui teie maja radiaatorid soojenevad ebaühtlaselt, on tõenäoliselt vaja küttesüsteemide õhutamist. Palun pöörduge selle palvega OÜ Olme poole.

Räägi eksperdiga ja küsi nõu

Helista klienditoe numbrile ja anname sinu küsimustele kiirelt vastused. Vastame E-R 9.00-17.00

+372 447 7862

Kui soovid infot kirjalikult, jäta meile teade ning võtame esimesel võimalusel ühendust.

Ava kontaktivorm