Uhti

Uhti kaugküttevõrk on soojatootja SW Energia haldusalas

Uhti kaugküttevõrk on soojatootja SW Energia haldusalas, kus alates 01. septembrist 2016 on Uhti kaugküttevõrgu soojusenergia hind 47,72 €/MWh, millele lisandub seaduses ettenähtud käibemaks.

Soojusenergia hind kaugküttevõrgus kujuneb hinnavalemi alusel. Arvutustes võetakse arvesse nii tehtud investeeringuid, katlamaja hoolduseks vajalikke kulusid kui kütuse hinda.

Hinnainfo muude teenuste kohta leiate hinnakirjast.

Uhti piirkonnas kehtiva soojamajanduse arengukavaga on võimalik tutvuda Riigi Teatajas

Peamised võidud

  • Puhtam energia
  • Efektiivsem küttesüsteem
  • Vähenenud küttekulud

Küsi lisainfot

  • Janek Sarv
    525 4536

Muutused Uhti kaugküttevõrgus

Türi tõhus kaugküte

2018

Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühingu aastakonverentsil anti üle esimesed “Tõhusa kaugkütte” märgised, millega tunnustati 21 SW Energia kaugküttepiirkondaMärgis tõendab kaugküttesüsteemi tõhusust ehk taastuvenergia või koostootmise osakaalu võrgu kaudu edastatavas soojuses.

Tõhus kaugkütte märgis annab teada, et see energia on toodetud efektiivselt ja loodust säästvalt.

bathroom-1597027_1920

2017 suvi

SW Energia sooja vee võrguga liitunud kliendid saavad sel suvel hubast kodu nautida! Uhti kaugküttevõrgus olevatele sooja vee tarbijatele kingime sel suvel 100% allahindlust, mis rakendub keskkütte baasil oleva tarbevee soojendamisele ja vannitubade kütmisele. Perioodil 1. juuni kuni 31. august ei tule eelnimetatud sooja eest mitte sentigi tasuda.

att0012-dat

2016

2016. aasta sügisel hakkas Uhtis sooja tootma ja keskküttevõrku haldama uus ettevõte, SW Energia. Sellega seoses muutus ka arveldamine: OÜ Olme enam soojaarveid ei esita ning makseid vastu ei võta.

 

OÜ Olme jääb haldajaks

Kõik tarbevee ja prügimajandusega seotud teemad, aga ka majasisesed küttesüsteemi osad on aga jätkuvalt OÜ Olme haldusalas. Murede või rõõmudega neil teemadel võtke palun ühendust Olmega (kontakti leiad siit).

Kui teie maja radiaatorid soojenevad ebaühtlaselt, on tõenäoliselt vaja küttesüsteemide õhutamist. Palun pöörduge selle palvega OÜ Olme poole

Räägi eksperdiga ja küsi nõu

Helista klienditoe numbrile ja anname sinu küsimustele kiirelt vastused. Vastame E-R 9.00-17.00

+372 447 7862

Kui soovid infot kirjalikult, jäta meile teade ning võtame esimesel võimalusel ühendust.

Ava kontaktivorm